Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О продлении эксперимента по кассовому исполнению местных бюджетов в Днепропетровской и Черкасской областях

КМ Украины
Постановление КМ от 18.02.2000 № 355
действует с 18.02.2000

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 лютого 2000 р. N 355

Київ

Про продовження експерименту з касового виконання місцевих бюджетів у Дніпропетровській та Черкаській областях

З метою удосконалення управління наявними коштами державного та місцевих бюджетів та у зв'язку із створенням у 2000 році внутрішньої платіжної системи Державного казначейства, що передбачає нові технологічні підходи як до державного, так і до місцевих бюджетів, Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Підтримати пропозицію Міністерства фінансів, погоджену з Дніпропетровською та Черкаською обласними державними адміністраціями, про продовження проведення у Дніпропетровській та Черкаській областях до 31 грудня 2000 р. експерименту з касового виконання місцевих бюджетів органами Державного казначейства, запроваджений постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 1999 р. N 522 "Про удосконалення управління бюджетними коштами".

2. Погодитись з пропозицією Міністерства фінансів, Дніпропетровської та Черкаської обласних державних адміністрацій про збільшення з 1 лютого 2000 року:

граничної чисельності працівників управління Державного казначейства у Дніпропетровській області на 222 одиниці за рахунок скорочення граничної чисельності фінансового управління на 122 одиниці та контрольно-ревізійного управління на 100 одиниць;

граничної чисельності управління Державного казначейства у Черкаській області на 101 одиницю за рахунок скорочення граничної чисельності фінансового управління на 51 одиницю та контрольно-ревізійного управління на 50 одиниць.

3. Міністерству фінансів забезпечити перерозподіл коштів на утримання органів Державного казначейства з урахуванням збільшення чисельності, встановленої згідно з пунктом 2 цієї постанови.

 

Прем'єр-міністр України

В. ЮЩЕНКО

Інд. 34

Опрос