Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Государственной службы контроля за перемещением культурных ценностей через государственную границу

КМ Украины
Постановление КМ от 07.02.2000 № 221
редакция действует с 08.04.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 лютого 2000 р. N 221

Київ

Про утворення Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон

(Одночасно з набранням чинності Указом Президента України про затвердження відповідного Положення про міністерство чи інший центральний орган виконавчої влади, якому передано повноваження урядового органу, що ліквідується, ця постанова втратить чинність згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2011 року N 346)

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Утворити Державну службу контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон як урядовий орган державного управління. Установити, що зазначена Державна служба є юридичною особою і діє у складі Міністерства культури і мистецтв.

2. Установити граничну чисельність працівників Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон в кількості 14 одиниць.

3. Розмістити Державну службу контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон у приміщеннях, які займала Національна комісія з питань повернення в Україну культурних цінностей в адміністративному будинку по вул. Липській, 16а, у м. Києві.

4. Міністерству культури і мистецтв подати до Кабінету Міністрів України проект Положення про Державну службу контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон, погоджений в установленому порядку.

5. Міністерству праці та соціальної політики за погодженням з Міністерством фінансів і Міністерством культури і мистецтв затвердити умови оплати праці працівників Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон.

 

Прем'єр-міністр України 

В. ЮЩЕНКО 

Інд. 28

Опрос