Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении дисциплины расчетов за потребленные природный газ, тепловую и электрическую энергию

КМ Украины
Постановление КМ от 17.01.2000 № 59
редакция действует с 03.11.2000

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 січня 2000 р. N 59

Київ

Про забезпечення дисципліни розрахунків за спожиті природний газ, теплову та електричну енергію

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 5 травня 2000 року N 754
,
 від 3 листопада 2000 року N 1643

Тривала криза платежів у паливно-енергетичному комплексі створила загрозливу ситуацію з енергозабезпеченням споживачів України. З метою запобігання надзвичайним ситуаціям в енергозабезпеченні галузей національної економіки та населення, упорядкування розрахунків за спожиті природний газ, теплову та електричну енергію Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Погодитись з пропозиціями Міністерства палива та енергетики і Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" щодо здійснення поставок природного газу, теплової та електричної енергії споживачам виключно у межах оплачених обсягів відповідно до укладених договорів.

2. Міністерству палива та енергетики, Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України", Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям у двотижневий термін припинити відпуск природного газу, теплової та електричної енергії споживачам, які не здійснюють поточної оплати за їх транспортування та споживання.

(пункт 2 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 05.05.2000 р. N 754)

3. Пункт 3 втратив чинність

 (згідно з постановою Кабінету
 Міністрів України від 05.05.2000 р. N 754)

4. Покласти персональну відповідальність за проведення своєчасних та в повному обсязі розрахунків за спожиті підприємствами, установами і організаціями згідно з переліком, затвердженим пунктом 3 цієї постанови, природний газ, теплову та електричну енергію, а також за наслідки, пов'язані з припиненням газо-, тепло- та електропостачання, безпосередньо на їх керівників та керівників органів виконавчої влади - розпорядників бюджетних коштів, до сфери управління яких належать зазначені підприємства, установи і організації.

5. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям не втручатися в дії енергопостачальних організацій під час проведення робіт з відключення від енергопостачання споживачів та у двотижневий термін скасувати усі свої рішення, що були прийняті з цього питання.

6. Установити обов'язкове фінансування для щомісячних розрахунків за спожиті природний газ, теплову і електричну енергію військових об'єктів (у тому числі аеродромів) Міністерства оборони, які залучаються до цілодобового бойового чергування в системі протиповітряної оборони.

(постанову доповнено пунктом 6 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 03.11.2000 р. N 1643
,
 у зв'язку з цим пункти 6, 7 і 8 вважати відповідно пунктами 7, 8 і 9)

7. Міністерству палива та енергетики, Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" раз у два тижні інформувати Кабінет Міністрів України про стан виконання заходів, передбачених цією постановою.

8. Визнати такими, що втратили чинність:

додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 1997 р. N 487 "Про вдосконалення системи розрахунків за спожиту електричну і теплову енергію" (Офіційний вісник України, 1997 р., число 21, с. 54);

додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 6 червня 1997 р. N 538 "Про вдосконалення системи розрахунків за споживання природного газу" (Офіційний вісник України, 1997 р., число 23, с. 102; 1998 р., N 28, ст. 1051, N 40, ст. 1490);

постанову Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1999 р. N 168 "Про внесення доповнення до постанови Кабінету Міністрів України від 6 червня 1997 р. N 538".

9. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Віце-прем'єр-міністра України Тимошенко Ю. В.

 

Прем'єр-міністр України

В. ЮЩЕНКО 

Інд. 37

 

ПЕРЕЛІК
підприємств, установ і організацій, які обов'язково фінансуються для щомісячних розрахунків за спожиті природний газ, теплову і електричну енергію

Перелік втратив чинність
 (згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 5 травня 2000 року N 754)

Опрос