Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Государственном фонде месторождений полезных ископаемых Украины

КМ Украины
Постановление КМ от 02.03.1993 № 150
редакция действует с 06.09.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 ПОСТАНОВА 

від 2 березня 1993 р. N 150

Київ

Про Державний фонд родовищ корисних копалин України

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
від 21 червня 2004 року N 792
,
 від 25 травня 2006 року N 754
,
 від 31 серпня 2011 року N 911

(У тексті постанови слова "Державний комітет по геології і використанню надр" в усіх відмінках замінено словами "Державний комітет природних ресурсів" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2004 року N 792)

(У тексті постанови слова "Державний комітет природних ресурсів" в усіх відмінках замінено словами "Міністерство охорони навколишнього природного середовища" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2006 року N 754)

(У тексті постанови слова "Міністерство охорони навколишнього природного середовища" в усіх відмінках замінено словами "Державна служба геології та надр" у відповідному відмінку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 року N 911)

З метою вдосконалення механізму державного управління мінерально-сировинним комплексом, розвитку мінерально-сировинної бази, її раціонального використання та охорони, визначення об'єктів видобутку основних видів корисних копалин Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Створити Державний фонд родовищ корисних копалин України і покласти на Державну службу геології та надр функції щодо його формування.

2. Установити, що об'єктами обліку Державного фонду родовищ корисних копалин України є всі розроблювані та нерозроблювані родовища всіх видів корисних копалин з оціненими запасами.

Резервом Фонду є попередньо оцінені родовища всіх видів корисних копалин, незалежно від того, для яких цілей і якими підприємствами, установами та організаціями виконувалися роботи.

3. Державна служба геології та надр щорічно проводить узагальнення відомостей про хід промислового освоєння оцінених запасів по всіх розроблюваних родовищах, взятих на облік Державним фондом родовищ корисних копалин України.

4. Державній службі геології та надр включити до Державного фонду родовищ корисних копалин України всі розвідані родовища корисних копалин, які за станом на 1 січня 1993 р. не використовуються гірничодобувними підприємствами.

 

 

Прем'єр-міністр України

Л. КУЧМА

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
А. ЛОБОВ

Інд.19

Опрос