Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации Института последипломного обучения руководителей и специалистов ветеринарной медицины

КМ Украины
Постановление КМ от 18.02.1993 № 127
редакция действует с 30.11.2004

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 лютого 1993 р. N 127

Київ

Про організацію Інституту післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 30 листопада 2004 року N 1607

Відповідно до Закону України "Про ветеринарну медицину" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Міністерства сільського господарства і продовольства, погоджену з Міністерством освіти, Міністерством економіки, Міністерством фінансів та Українською академією аграрних наук, про організацію Інституту післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини в м. Білій Церкві.

2. Основними завданнями Інституту є:

підвищення кваліфікації та перепідготовки керівників і спеціалістів державної та відомчої ветеринарної медицини, наукових працівників і викладачів вищих і середніх спеціальних навчальних закладів та факультетів;

проведення й координування наукових досліджень з питань підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів, що працюють в галузі ветеринарної медицини;

виконання досліджень з науково-методичних проблем ветеринарної медицини, участь у реалізації державних цільових і галузевих програм розвитку ветеринарної медицини;

(абзац четвертий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2004 р. N 1607)

надання консультативної допомоги підприємствам, установам, організаціям і громадянам;

здійснення на основі прямих зв'язків співробітництва з аналогічними установами зарубіжних країн у питаннях післядипломного навчання лікарів ветеринарної медицини, створення спільних навчальних центрів.

3. Установити, що Інститут післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини входить до складу Білоцерківського сільськогосподарського інституту на правах юридичної особи і здійснює свої функції в межах асигнувань, передбачених Міністерству сільського господарства і продовольства.

4. Міністерству сільського господарства і продовольства вжити заходів щодо зміцнення матеріальної бази Інституту післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини та забезпечити ефективну його діяльність.

5. Міністерству фінансів передбачити в проектах державного бюджету починаючи з 1993 року виділення Міністерству сільського господарства і продовольства коштів на утримання Інституту післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини.

 

 

Прем'єр-міністр України

Л. КУЧМА

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
А. ЛОБОВ

Інд. 22

Опрос