Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании региональных аттестационных центров для аттестации специалистов на право ведения реестра владельцев именных ценных бумаг

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 19.11.1998 № 303

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 19 листопада 1998 року N 303

Про створення регіональних атестаційних центрів для атестації фахівців на право ведення реєстру власників іменних цінних паперів

З метою раціональної організації роботи щодо атестації фахівців з питань фондового ринку та з урахуванням пропозицій відповідних територіальних управлінь Комісії щодо навчальних закладів, з якими укладені договори про співробітництво про навчання, НАКАЗУЮ:

1. Створити регіональні атестаційні центри для атестації фахівців на право ведення реєстру власників іменних цінних паперів на базі Львівського інституту менеджменту, Харківського орендного підприємства науково-технічної та економічної інформації, Дніпропетровської Академії управління, бізнесу і права та Кримського інституту економіки та господарського права.

2. Встановити, що склад атестаційних комісій для атестації фахівців на базі зазначених навчальних закладів затверджується наказом голови Комісії за поданням Контрольно-правового управління в установленому порядку.

3. Контрольно-правовому управлінню забезпечити укладання з зазначеними навчальними закладами договорів про співробітництво щодо атестації фахівців на право ведення реєстру власників іменних цінних паперів за формою, що додається, згідно з вимогами наказів Комісії від 02.09.96 р. N 215 та від 26.11.96 р. N 292. 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос