Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выдаче копии лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 01.10.2004 № 991

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 1 жовтня 2004 року N 991

Про видачу копії ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу копії ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів відповідно до п. 1.10 Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів, затверджених наказом Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва та рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 14.03.2001 р. за N 49/60 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Видати з 15.10.2004 р. копії ліцензії Закритому акціонерному товариству комерційному банку "Донкредитінвест" для здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів філіями Закритого акціонерного товариства комерційного банку "Донкредитінвест" згідно з додатком 1.

2. Заступнику Виконавчого секретаря І. Бондарчуку забезпечити: повідомлення в засобах масової інформації про видачу відповідних копій ліцензії вказаному суб'єкту господарської діяльності; внесення зазначених філій професійного учасника до ліцензійного реєстру професійних учасників ринку цінних паперів.

Опрос