Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого инвестиционного фонда диверсифицированного вида интервального типа "ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ" ИК ЗАО "ГАЛИЦЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 23.04.2004 № 149

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 23 квітня 2004 року N 149

Про відповідність пайового інвестиційного фонду диверсифікованого виду інтервального типу "ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ" ІК ЗАТ "ГАЛИЦЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 05.02.2003 N 92/7413, та на підставі звіту про досягнення нормативів діяльності інституту спільного інвестування, наданого компанією з управління активами ІК ЗАТ "ГАЛИЦЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий інвестиційний фонд диверсифікованого виду інтервального типу "ЕНЕРГЕТИЧНІ СИСТЕМИ" (код за ЄДРІСІ 221029) Інвестиційної компанії у формі закритого акціонерного товариства "ГАЛИЦЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ" (ліцензія АА N 549468 від 04.11.2003 р., 79017, м. Львів, вул. Йосипа Сліпого, 7, на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів, а саме, діяльність з управління активами інститутів спільного інвестування) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос