Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 15.05.2003 № 367

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 15 травня 2003 року N 367

Про переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів у зв'язку з розширенням професійним учасником своєї діяльності, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів, затверджених наказом Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва та рішенням Комісії від 14.03.2001 р. за N 49/60 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Переоформити ліцензію серії АА N 558490 від 25.03.2003 р., видану товариству з обмеженою відповідальністю "ФК ГАМБИТ" (49094, м. Дніпропетровськ, вул. Наб. Перемоги, 32; код за ЄДРПОУ 30458125) на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності по випуску та обігу цінних паперів, у зв'язку з розширенням діяльності, а саме: депозитарної діяльності зберігача цінних паперів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос