Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 17.03.2003 № 202

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 17 березня 2003 року N 202

Про переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів, затверджених наказом Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва та рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 14.03.2001 р. N 49/60 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Переоформити ліцензію, видану закритому акціонерному товариству "ЛІБЕРТІ МАРКЕТ", серії АА N 240996 від 10.10.2001 р. (м. Київ, пр. 40-річчя Жовтня, 70, к. 428; код ЄДРПОУ 24592086) на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності по випуску та обігу цінних паперів на підставі документів щодо переоформлення у зв'язку зі зміною місцезнаходження, а саме: м. Київ, пр. 40-річчя Жовтня, 70, к. 428, на 01010, м. Київ, вул. Суворова, 4/6.

2. Видати копію ліцензії закритому акціонерному товариству "ЛІБЕРТІ МАРКЕТ" для здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності по випуску та обігу цінних паперів Запорізькою філією ЗАТ "ЛІБЕРТІ МАРКЕТ" (м. Запоріжжя, вул. Правди, 63).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос