Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 17.03.2003 № 203

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 17 березня 2003 року N 203

Про переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів, затверджених наказом Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва та рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 14.03.2001 р. за N 49/60 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Переоформити ліцензію серії АА N 558245 від 26.12.2002 р. на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності щодо ведення реєстру власників іменних цінних паперів ЗАТ "Інвестор" (код ЄДРПОУ 23835249) у зв'язку зі зміною місцезнаходження, а саме: 29013, м. Хмельницький, вул. Театральна, 4, на 29017, м. Хмельницький, вул. Свободи, 3-а.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос