Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 14.03.2003 № 199

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 14 березня 2003 року N 199

Про переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів у зв'язку з розширенням професійним учасником своєї діяльності, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів, затверджених наказом Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва N 49 від 14.03.2001 р. і рішенням Комісії від 14.03.2001 р. N 60 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Переоформити ліцензію серії АА N 558416 від 28.02.2003 р., видану акціонерному комерційному банку "Трансбанк" (03150, м. Київ, вул. Фізкультури, 9; код за ЄДРПОУ 16293211) на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів: діяльності по випуску та обігу цінних паперів, діяльності щодо ведення власного реєстру власників іменних цінних паперів, у зв'язку з розширенням діяльності, а саме: депозитарної діяльності зберігача цінних паперів.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос