Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 12.03.2003 № 183

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 12 березня 2003 року N 183

Про переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів у зв'язку з розширенням професійним учасником своєї діяльності, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів, затверджених наказом Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва від 14.03.2001 р. за N 49 та рішенням Комісії від 14.03.2001 р. за N 60 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Переоформити ліцензію серії АА N 318699 від 13.03.2002 р., видану акціонерному товариству "ІНДУСТРІАЛЬНО-ЕКСПОРТНИЙ БАНК" (01034, м. Київ, вул. О. Гончара, 41; код за ЄДРПОУ 14361575) на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності по випуску та обігу цінних паперів; депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, у зв'язку з розширенням діяльності, а саме: ведення власного реєстру власників іменних цінних паперів.

2. Видати копії переоформленої ліцензії акціонерному товариству "ІНДУСТРІАЛЬНО-ЕКСПОРТНИЙ БАНК" на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів: діяльності по випуску та обігу цінних паперів філіями заявника:

філії "Львівське регіональне управління акціонерного товариства "ІНДУСТРІАЛЬНО-ЕКСПОРТНИЙ БАНК" (79008, м. Львів, вул. Пекарська, 23);

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос