Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственном регулировании производства, торговли, экспорта спирта, напитков с его использованием и торговле табачными изделиями

КМ Украины
Декрет КМ от 31.12.1992 № 25-92
Утратил силу

ДЕКРЕТ
КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Про державне регулювання виробництва, торгівлі, експорту спирту, напоїв з його використанням і торгівлю тютюновими виробами

Із змінами і доповненнями, внесеними
Декретом Кабінету Міністрів України 
від 20 травня 1993 року N 54-93

Декрет втратив чинність
(згідно із Законом України 
від 19 грудня 1995 року N 481/95-ВР)

З метою впорядкування виробництва та реалізації спирту етилового з харчової сировини, горілчаних, лікерних, коньячних виробів, інших алкогольних напоїв, виготовлених з використанням спирту, і тютюнових виробів, недопущення проникнення на споживчий ринок неякісної продукції Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити, що:

виробництво спирту етилового з харчової сировини, горілчаних, лікерних, коньячних виробів та інших напоїв, виготовлених з використанням спирту, може здійснюватися на державних підприємствах, а також на підприємствах інших форм власності, які за станом на 1 січня 1993 року мали на це відповідні ліцензії;

торгівля тютюновими виробами може здійснюватися лише за умови одержання спеціального дозволу (ліцензії), що видається Кабінетом Міністрів України або уповноваженими ним органами.

2. У разі виробництва або торгівлі спиртом етиловим з харчової сировини, горілчаними, лікерними, коньячними виробами та іншими напоями, виготовленими з використанням спирту, суб'єктами підприємницької діяльності - юридичними особами, які не мають на це спеціального дозволу (ліцензії), вся виручка, одержана від реалізації цієї продукції, а також від безліцензійного виготовлення або торгівлі тютюновими виробами будь-якими суб'єктами підприємницької діяльності, стягується до державного бюджету за рішенням Головної державної податкової інспекції України та державних податкових інспекцій Республіки Крим, областей, районів, міст і районів у містах.

3. Експорт спирту етилового з харчової сировини, горілчаних, лікерних, коньячних виробів може здійснюватися лише суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності, спеціально уповноваженими на те Кабінетом Міністрів України.

(стаття 3 в редакції Декрету Кабінету
 Міністрів України від 20.05.93 р. N 54-93)

4. Установити, що в 1993 році не підлягають приватизації підприємства, які виготовляють спирт етиловий із харчової сировини, горілчані, лікерні, коньячні вироби та виноробну продукцію з використанням спирту.

5. Зупинити дію підпунктів "а" і "в" пункту 7 Постанови Верховної Ради України від 7 липня 1992 р. N 2548-XII.

6. Цей Декрет набуває чинності з дня опублікування.

 

 

Прем'єр-міністр України

Л. КУЧМА

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
А. ЛОБОВ

м. Київ
 31 грудня 1992 року
N 25-92

 
 
 

 

Опрос