Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об освобождении субъектов хозяйственной деятельности от уплаты процентов за кредиты и от ответственности за просрочку их погашения

КМ Украины
Декрет КМ от 09.12.1992 № 5-92
Утратил силу

ДЕКРЕТ
КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Про звільнення суб'єктів господарської діяльності від сплати процентів за кредити та від відповідальності за прострочення їх погашення

Декрет втратив чинність
(згідно із Законом України
 від 14 вересня 2006 року N 139-V)

У зв'язку із зростанням заборгованості суб'єктів господарської діяльності України, а також для запобігання можливим банкрутствам Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити, що повернення з Центрального банку Росії розрахункових документів суб'єктів господарської діяльності України за платежами, проведеними у серпні - жовтні 1992 р., є обставиною, яка звільняє цих суб'єктів від сплати процентів і майнової відповідальності за прострочення погашення кредитів, одержаних ними в комерційних банках України для здійснення цих платежів.

При цьому звільнення від сплати зазначених процентів і від майнової відповідальності провадиться за період з дня здійснення платежу на користь контрагента в Росії до дня зарахування відповідної суми, що повернулася, на рахунок суб'єкта господарської діяльності України.

2. Комерційним банкам України при наявності обставин і за умов, зазначених у статті 1 цього Декрету, повернути до кінця 1992 року на розрахункові рахунки суб'єктів господарської діяльності України фактично сплачені ними суми по процентах і суми санкцій за прострочення погашення кредитів з віднесенням втрат на результати фінансово-господарської діяльності банків.

3. Цей Декрет набуває чинності з дня опублікування.

 

 

Прем'єр-міністр України

Л. КУЧМА

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
А. ЛОБОВ

м. Київ
 9 грудня 1992 року
N 5-92

 
 
 

 

Опрос