Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка предоставления адресной материальной помощи Министерством социальной политики Автономной Республики Крым за счет средств бюджета Автономной Республики Крым

Министерство социальной политики Автономной Республики Крым
Порядок, Приказ от 22.08.2012 № 170
Утратил силу

          

Про затвердження Порядку надання адресної матеріальної допомоги Міністерством соціальної політики Автономної Республіки Крим за рахунок коштів бюджету Автономної Республіки Крим

Наказ Міністерства соціальної політики Автономної Республіки Крим
від 22 серпня 2012 року N 170

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції Міністерства юстиції України
в Автономній Республіці Крим
6 вересня 2012 р. за N 15/632

Наказ втратив чинність
(у зв'язку із закінченням строку його дії)

Відповідно до Програми соціального захисту та зайнятості населення Автономної Республіки Крим на 2011 - 2013 роки, затвердженої Постановою Верховної Ради Автономної Республіки Крим 28.12.2010 N 162-6/10, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок надання адресної матеріальної допомоги Міністерством соціальної політики Автономної Республіки Крим за рахунок коштів бюджету Автономної Республіки Крим, що додається.

2. Управлінню правового забезпечення та кадрової роботи забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим.

3. Управлінню соціального обслуговування та стаціонарних установ забезпечити доведення цього наказу до відома начальників управлінь праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських, районних у м. Сімферополь рад в Автономній Республіці Крим.

Опрос