Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организационных мерах по усилению контроля за правильностью классификации товаров по УКТ ВЭД

Таможня
Перечень, Приказ от 02.07.2010 № 354
Утратил силу

            

КРИМСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 2 липня 2010 року N 354

Про організаційні заходи щодо посилення контролю за правильністю класифікації товарів за УКТ ЗЕД

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Кримської митниці
від 20 грудня 2010 року N 754)

Відповідно до Порядку роботи відділу номенклатури та класифікації товарів регіональної митниці, митниці, відділу контролю митної вартості та номенклатури регіональної митниці, митниці при вирішенні питань класифікації товарів, що переміщуються через митний кордон України, 07.08.2007 N 667 (із змінами і доповненнями), Положення про систему аналізу й селекції факторів ризику при визначенні окремих форм митного контролю, затвердженого наказом Держмитслужби України від 27.05.2005 N 435, й Порядку здійснення митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації, затвердженого наказом Держмитслужби України від 20.04.2005 N 314, у редакції наказу Держмитслужби від 03.03.2010 N 190 (далі - Порядок оформлення ВМД), з метою підвищення в зоні діяльності Кримської митниці ефективності контролю за правильністю класифікації товарів за УКТЗЕД, та враховуючи позицію Держмитслужби України стосовно мінімізації кількості митних оглядів товарів, наказую:

1. Затвердити Перелік критеріїв ризику з питань класифікації за УКТЗЕД товарів, що ввозяться на митну територію України й підлягають оподаткуванню, та заходів реагування на наявні критерії ризику (Додаток 1).

2. Затвердити Перелік критеріїв ризику з питань класифікації за УКТЗЕД товарів, що вивозяться за межі митної території України, та заходів реагування на наявні критерії ризику (Додаток 2).

3. Затвердити Механізм вжиття заходів реагування на наявні критерії ризиків з питань класифікації за УКТЗЕД товарів, що ввозяться на митну територію України й підлягають оподаткуванню, та вивозяться за межі митної території України (Додаток 3).

4. Посадовим особам підрозділів митного оформлення:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос