Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно возобновления внесения изменений в систему депозитарного учета ценных бумаг, эмитированных ПАО "Київський науково-дослідний інститут синтезу та екології "Синтеко" з дослідним заводом" (предыдущее название - ОАО "Київський науково-дослідний інститут синтезу та екології "Синтеко")

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 16.10.2015 № 1718

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 16 жовтня 2015 року N 1718

Щодо відновлення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів, емітованих ПАТ "Київський науково-дослідний інститут синтезу та екології "Синтеко" з дослідним заводом" (попередня назва - ВАТ "Київський науково-дослідний інститут синтезу та екології "Синтеко")

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" у зв'язку з усуненням ПАТ "Київський науково-дослідний інститут синтезу та екології "Синтеко" з дослідним заводом" (код ЄДРПОУ 04689381) порушень, які були підставою для винесення рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) щодо усунення порушень та зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів від 18.11.2014 р. N 1562, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Виключити ПАТ "Київський науково-дослідний інститут синтезу та екології "Синтеко" з дослідним заводом" (код ЄДРПОУ 04689381) з Переліку товариств, яким з 18.11.2014 року зупинено внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів на строк до усунення порушення, затвердженого рішенням Комісії від 18.11.2014 р. N 1562, як таке, що усунуло порушення.

2. Відновити з 16.10.2015 року внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів, емітованих ПАТ "Київський науково-дослідний інститут синтезу та екології "Синтеко" з дослідним заводом" (попередня назва - ВАТ "Київський науково-дослідний інститут синтезу та екології "Синтеко").

3. Зобов'язати ПАТ "Національний депозитарій України" (код за ЄДРПОУ 30370711) невідкладно довести до відома депозитарних установ, що здійснюють облік прав власності на цінні папери, емітовані ПАТ "Київський науково-дослідний інститут синтезу та екології "Синтеко" з дослідним заводом" у депозитарній системі України, дане рішення Комісії.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос