Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе во внесении в реестр аудиторских фирм, которые могут проводить аудиторские проверки профессиональных участников рынка ценных бумаг, Общества с ограниченной ответственностью "Аудиторська фірма "АКТИВ" (ООО "АФ "АКТИВ")

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 26.03.2015 № 400

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 26 березня 2015 року N 400

Про відмову у внесенні до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів, Товариства з обмеженою відповідальністю "Аудиторська фірма "АКТИВ" (ТОВ "АФ "АКТИВ")

Відповідно до Порядку ведення реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - НКЦПФР) від 25 жовтня 2012 року N 1519, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2012 року за N 2213/22525 (із змінами), Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Відмовити у внесенні до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів (далі - Реєстр), Товариству з обмеженою відповідальністю "Аудиторська фірма "АКТИВ" (ТОВ "АФ "АКТИВ") (код за ЄДРПОУ 32635145), відповідно до підпункту 5.3 пункту 5 розділу IV Порядку, а саме через неповноту інформації в документах, поданих заявником для внесення до Реєстру.

3. Управлінню внутрішнього аудиту та комунікацій (О. Збаражська) забезпечити опублікування цього рішення в одному з офіційних друкованих видань НКЦПФР, відповідно до пункту 8 розділу III Порядку.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос