Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензии на осуществление профессиональной деятельности на фондовом рынке - деятельности по управлению активами институционных инвесторов (деятельности по управлению активами) ООО "КУА "БІЗНЕС-ГАРАНТ"

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 03.06.2014 № 744

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 3 червня 2014 року N 744

Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) ТОВ "КУА "БІЗНЕС-ГАРАНТ"

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих товариством з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "БІЗНЕС-ГАРАНТ" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у зв'язку зі зміною місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), затверджених рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23 липня 2013 року N 1281, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 12 вересня 2013 року за N 1576/24108, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Переоформити ліцензію, видану товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "БІЗНЕС-ГАРАНТ" (ідентифікаційний код юридичної особи 38061832) серії АВ N 617805 від 03.03.2012 на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), у зв'язку зі зміною місцезнаходження, а саме: 01001, місто Київ, вулиця Михайлівська, будинок 18, літера "В" на 01601, м. Київ, вулиця Велика Житомирська, будинок 20.

2. Визнати недійсною ліцензію серії АВ N 617805 від 03.03.2012, видану товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "БІЗНЕС-ГАРАНТ" на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), у зв'язку з її переоформленням.

3. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (А. Заїка) забезпечити:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос