Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно возобновления внесения изменений в систему депозитарного учета ценных бумаг, выпущенных ЧАО "СПЕЦІАЛЬНИЙ НАУКОВО-РЕСТАВРАЦІЙНИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ "УКРПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 25.03.2014 № 365

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 25 березня 2014 року N 365

Щодо відновлення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів, випущених ПрАТ "СПЕЦІАЛЬНИЙ НАУКОВО-РЕСТАВРАЦІЙНИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ "УКРПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ"

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", у зв'язку з надходженням звернення ПАТ "Національний депозитарій України" та з метою можливості закінчення процедури дематеріалізації акцій Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Відновити з 25.03.2014 року внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів ПрАТ "СПЕЦІАЛЬНИЙ НАУКОВО-РЕСТАВРАЦІЙНИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ "УКРПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ" (код ЄДРПОУ 31608299) виключно для виконання ПАТ "Національний депозитарій України" процедури проведення дематеріалізації випуску акцій ПрАТ "СПЕЦІАЛЬНИЙ НАУКОВО-РЕСТАВРАЦІЙНИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ "УКРПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ" (код ЄДРПОУ 31608299) з подальшим забезпеченням режиму обтяження, встановленого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) від 19.11.2013 року N 2627.

2. Департаменту контрольно-правової роботи (О. Мисюра) забезпечити відправлення у встановленому порядку копії цього рішення ПрАТ "СПЕЦІАЛЬНИЙ НАУКОВО-РЕСТАВРАЦІЙНИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ "УКРПРОЕКТРЕСТАВРАЦІЯ" (код ЄДРПОУ 31608299), Центральному територіальному департаменту Комісії та ПАТ "Національний депозитарій України" (код за ЄДРПОУ 30370711).

3. Зобов'язати ПАТ "Національний депозитарій України" (код за ЄДРПОУ 30370711) невідкладно довести до відома депозитарних установ, що здійснюють облік прав власності на цінні папери емітента у депозитарній системі України, дане рішення Комісії.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос