Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно аннулирования лицензий на осуществление профессиональной деятельности на фондовом рынке - депозитарной деятельности, а именно: депозитарной деятельности депозитарного учреждения, деятельности по хранению активов институтов совместного инвестирования, ПАО "УНІКРЕДИТ БАНК"

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 27.12.2013 № 3011

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 27 грудня 2013 року N 3011

Щодо анулювання ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме: депозитарної діяльності депозитарної установи, діяльності із зберігання активів інститутів спільного інвестування, ПАТ "УНІКРЕДИТ БАНК"

Відповідно до пункту 11 глави IV Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) (далі - Порядок) Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Анулювати ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме: депозитарної діяльності депозитарної установи серії АЕ N 286559 від 08.10.2013 та діяльності із зберігання активів інститутів спільного інвестування серії АЕ N 286560 від 08.10.2013, видані ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "УНІКРЕДИТ БАНК" (01030, м. Київ, вулиця Ярославів Вал, будинок 14-а; код за ЄДРПОУ 21753123), на підставі заяви про анулювання ліцензій відповідно до підпункту 1 пункту 1 глави IV Порядку.

2. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (А. Заїка) забезпечити:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос