Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензии на осуществление профессиональной деятельности на фондовом рынке - депозитарной деятельности, а именно депозитарной деятельности хранителя ценных бумаг, ООО "СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ ДЕПОЗИТАРІЙ"

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 24.09.2013 № 1964

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 24 вересня 2013 року N 1964

Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, ТОВ "СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ ДЕПОЗИТАРІЙ"

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, у зв'язку зі зміною місцезнаходження юридичної особи, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів), переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії, затверджених рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 14.05.2013 N 817, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 01.06.2013 за N 854/23386, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Переоформити ліцензію серії АГ N 572096 від 18.01.2011, видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ ДЕПОЗИТАРІЙ" (місцезнаходження: 99001, м. Севастополь, вулиця Брестська, будинок 18-а; код за ЄДРПОУ 33729511) на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, у зв'язку зі зміною найменування юридичної особи, а саме: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ ДЕПОЗИТАРІЙ" на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АН-БРОКЕР".

2. Визнати недійсною ліцензію серії АГ N 572096 від 18.01.2011, видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ ДЕПОЗИТАРІЙ" на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, у зв'язку з її переоформленням.

3. Управлінню інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (А. Заїка) забезпечити:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос