Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О типовой программе подготовки главных бухгалтеров профессиональных участников рынка ценных бумаг

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Программа, Решение от 26.03.2013 № 441

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 26 березня 2013 року N 441

Про типову програму підготовки головних бухгалтерів професійних учасників ринку цінних паперів

Відповідно до пункту 28 частини другої статті 7 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", на виконання пункту 1.1 Положення про порядок навчання та атестації фахівців з питань фондового ринку, затвердженого наказом Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 24 вересня 1996 року N 215, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08 жовтня 1996 року за N 584/1609 (зі змінами), та відповідно до підпункту 2 розділу II Професійних вимог до головних бухгалтерів професійних учасників ринку цінних паперів, затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 24 квітня 2007 року N 815, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 16 травня 2007 року за N 510/13777, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Затвердити спеціалізовану програму підготовки головних бухгалтерів професійних учасників ринку цінних паперів, що додається.

2. Визначити, що типова навчальна програма підготовки головних бухгалтерів професійних учасників ринку цінних паперів складається з базової програми навчання фахівців з питань фондового ринку та спеціалізованої програми підготовки головних бухгалтерів професійних учасників ринку цінних паперів.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 10 березня 2011 року N 225 "Про затвердження Типової програми професійної підготовки головних бухгалтерів професійних учасників фондового ринку".

4. Рекомендувати Навчально-методичному центру Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку - Українському інституту розвитку фондового ринку Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана переглянути тести для складання кваліфікаційних іспитів головних бухгалтерів професійних учасників ринку цінних паперів з урахуванням затвердженої цим рішенням програми підготовки головних бухгалтерів професійних учасників ринку цінних паперів, а також останніх змін у законодавстві.

Опрос