Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно описания разделов и схем XML- файлов электронной формы информации эмитентов ценных бумаг в соответствии с Положением о раскрытии информации эмитентами ценных бумаг

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 15.03.2013 № 163
Утратил силу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 15 березня 2013 року N 163

Щодо опису розділів та схем XML-файлів електронної форми інформації емітентів цінних паперів відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 від 9 квітня 2013 року N 214)

Відповідно до пункту 4 рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13 травня 2011 року N 491 "Про затвердження відкритого формату передачі даних між Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку та суб'єктами інформаційної взаємодії", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 червня 2011 року за N 658/19396, та з метою упорядкування складання емітентами цінних паперів інформації відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 19 грудня 2006 року N 1591, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 лютого 2007 р. за N 97/13364 (із змінами) (далі - Положення), наказую:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Голови Комісії від 07.02.2013 N 74 "Щодо опису розділів та схем XML-файлів електронної форми інформації емітентів цінних паперів відповідно до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів".

2. Затвердити описи розділів та схем файлів в електронному вигляді на основі специфікації eXtensible Markup Language (XML) (далі - електронна форма) (додається), яка подається емітентом цінних паперів (далі - емітент) до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку відповідно до Положення.

3. Електронна форма інформації складається з файла(ів) в електронному вигляді:

Річна інформація: "Report.xml", який відповідає схемі "YearEm.xsd", та Protokol.pdf;

Квартальна інформація: "Report.xml", який відповідає схемі "QwartEm.xsd";

Особлива інформація: "Report.xml", який відповідає схемі "IrregEm.xsd".

4. Кожна подана електронна форма повинна відповідати всім правилам побудови XML-документа відповідно до відкритого стандарту W3C (http://www.w3.org/TR/REC-xml). Контроль за цілісністю структури та правильністю заповнення для кожного виду інформації в електронній формі, яка містить XML-схему, що відповідає стандарту W3C - (http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance), встановлюється цим наказом.

5. Всі XML-схеми поширюються Національною комісії з цінних паперів та фондового ринку. Порядок елементів у XML-документі повинен точно відповідати порядку, описаному XML-схемою.

6. Інформація, яка складається в електронній формі, формується з використанням кодування "Windows-1251".

7. Відділу програмного забезпечення, захисту інформації та адміністрування баз даних управління інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (О. Макогон) забезпечити оприлюднення цього наказу на веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

8. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій управління інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Ю. Жулій) забезпечити опублікування цього наказу в офіційному друкованому виданні НКЦПФР.

9. Цей наказ є окремим документом нормативно-технічного характеру.

10. Контроль за виконанням цього наказу покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку К. Кривенка.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 

Опрос