Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении Методических рекомендаций по отражению в бухгалтерском учете операций с фьючерсными и опционными контрактами участниками фондового рынка

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Методические рекомендации, Решение от 08.05.2012 № 650

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 8 травня 2012 року N 650

Про схвалення Методичних рекомендацій з відображення у бухгалтерському обліку операцій з ф'ючерсними та опціонними контрактами учасниками фондового ринку

Відповідно до Законів України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", "Про цінні папери та фондовий ринок", наказу Міністерства фінансів України від 09.12.2011 N 1591 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку" та з метою покращення якості фінансової інформації, яка надходить від учасників фондового ринку до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Схвалити Методичні рекомендації з відображення у бухгалтерському обліку операцій з ф'ючерсними та опціонними контрактами учасниками фондового ринку, що додаються.

2. Скасувати рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 20.10.2010 N 1595 "Про схвалення Методичних рекомендацій по відображенню у бухгалтерському обліку операцій за ф'ючерсними контрактами учасниками фондового ринку".

3. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Ю. Жулій) забезпечити опублікування цього рішення відповідно до законодавства.

Опрос