Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке проведения экзамена кандидатов на замещение вакантных должностей государственных служащих

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Порядок, Перечень, Приказ от 17.04.2012 № 26

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ
ЦЕНТРАЛЬНИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ

НАКАЗ

від 17 квітня 2012 року N 26

Про Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 р. N 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців" (із змінами) та відповідно до Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого наказом Головного управління державної служби України від 08.07.2011 р. N 164, наказую:

1. Затвердити Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців у Центральному територіальному департаменті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (додаток 1).

2. Затвердити Перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та його структурних підрозділів (додаток 2).

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку:

3.1. Ознайомити з наказом державних службовців підпорядкованих структурних підрозділів та забезпечити його виконання.

3.2. При проведенні співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад на конкурсній основі надавати їм можливість ознайомитись із правовою та нормативною базою, що регламентує специфіку функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

4. Голові конкурсної комісії Центрального територіального департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку забезпечити формування екзаменаційних білетів з дотриманням норм та вимог, визначених Порядком проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців у Центральному територіальному департаменті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та згідно з Переліком питань, передбачених у додатку 2 до цього наказу.

5. Головному спеціалісту з питань кадрової роботи та державної служби, при поданні конкурсантами документів для участі в конкурсі, ознайомлювати їх із Порядком проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців у Центральному територіальному департаменті Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку та Переліком питань, визначеним цим Порядком.

6. Загальному відділу оприлюднити цей наказ в офіційних виданнях Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та на веб-сайті http://www.nssmc.gov.ua.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор департаменту

В. Жупаненко

 

ПОРЯДОК
проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців у Центральному територіальному департаменті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Опрос