Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно устранения нарушений законодательства о ценных бумагах

Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 12.01.2012 № 37
действует с 12.01.2012

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 12 січня 2012 року N 37

Щодо усунення порушень законодавства про цінні папери

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", керуючись статтею 108 Цивільного кодексу України, на підставі листа Вінницького територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, у зв'язку з виявленням в діях Відкритого акціонерного товариства "Іллінецьке районне підприємство "Агромаш", правонаступником якого є Товариство з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІНЦІАГРОМАШ", порушення вимог пункту 1.1 глави 1 розділу III Порядку скасування реєстрації випусків акцій та анулювання свідоцтв про реєстрацію випуску акцій, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.12.98 N 222 (із змінами) (далі - Порядок), та у зв'язку з виявленням в діях Товариства з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІНЦІАГРОМАШ" порушення вимог пункту 3.1 глави 3 розділу III Порядку, на виконання рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 16.03.2010 N 328 та у зв'язку з невиконанням вимог рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 09.08.2011 N 1075 Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІНЦІАГРОМАШ", правонаступника Відкритого акціонерного товариства "Іллінецьке районне підприємство "Агромаш", у строк до 12 березня 2012 року усунути порушення вимог пункту 1.1 глави 1 розділу III, пункту 3.1 глави 3 розділу III Порядку та протягом одного робочого дня після усунення порушення повідомити НКЦПФР та додати до повідомлення документи, які підтверджують факт усунення порушення.

2. Департаменту корпоративних відносин (А. Папаіка) забезпечити повідомлення Товариства з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІНЦІАГРОМАШ" про прийняте рішення.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос