Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензии на осуществление профессиональной деятельности на фондовом рынке

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 04.03.2011 № 217

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 4 березня 2011 року N 217

Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих товариством з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "УКРАЇНСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ" до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, у зв'язку зі зміною найменування та місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 р. N 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24.07.2006 р. за N 864/12738 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Переоформити ліцензію, видану товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ФЕНІКС УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЯМИ" серії АВ N 534178 від 30.06.2010 року на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), у зв'язку зі зміною найменування, а саме: товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ФЕНІКС УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЯМИ" на товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "УКРАЇНСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ" та місцезнаходження, а саме: 01025, місто Київ, вулиця Володимирська, будинок 23-А, офіс 2 на 01034, місто Київ, вулиця Володимирська, будинок 23-А, офіс 6 (ідентифікаційний код юридичної особи 35811178).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос