Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензии на осуществление профессиональной деятельности на фондовом рынке

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 12.03.2011 № 236

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 12 березня 2011 року N 236

Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих приватним акціонерним товариством "Компанія з управління активами "Довіра-Капітал" до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, у зв'язку зі зміною найменування та місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 р. N 341, та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24.07.2006 р. за N 864/12738 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Переоформити ліцензію, видану закритому акціонерному товариству "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "Довіра-Капітал" серії АВ N 470638 від 09.06.2009 року на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), у зв'язку зі зміною найменування, а саме: закрите акціонерне товариство "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "Довіра-Капітал" на приватне акціонерне товариство "Компанія з управління активами "Довіра-Капітал" та місцезнаходження, а саме: 01033, місто Київ, вулиця Шота Руставелі, будинок 39-41 на 01033, місто Київ, вулиця Шота Руставелі, будинок 39-41, поверх 16 (ідентифікаційний код юридичної особи 32707701).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос