Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензии на осуществление профессиональной деятельности на фондовом рынке

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 20.01.2011 № 53

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 20 січня 2011 року N 53

Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих Товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ДіПі Менеджмент" до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у зв'язку зі зміною найменування та місцезнаходження професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 р. N 341, та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24.07.2006 р. за N 864/12738 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Переоформити ліцензію, видану Товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Агро-промислова група Капітал" серії АГ N 399179 від 06.09.2010 року на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), у зв'язку зі зміною найменування, а саме: Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Агро-промислова група Капітал" на Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "ДіПі Менеджмент" та місцезнаходження, а саме: 03039, місто Київ, вулиця Кіровоградська, будинок 4, офіс 15 на 01034, місто Київ, вулиця Велика Житомирська, будинок 20-а, офіс 11 (ідентифікаційний код юридичної особи 37032813).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос