Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензии на осуществление профессиональной деятельности на фондовом рынке

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 30.08.2010 № 1035

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 30 серпня 2010 року N 1035

Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів, у зв'язку зі зміною найменування професійного учасника, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії, затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 р. за N 345 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 р. за N 890/12764 (зі змінами), наказую:

1. Переоформити ліцензію серії АБ N 293267 від 04.10.2005 р., видану ЗАКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ЛІМА" (69600, Запорізька обл., місто Запоріжжя, майдан Пушкіна, будинок 4; ідентифікаційний код юридичної особи 22143869), на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів - діяльності щодо ведення реєстру власників іменних цінних паперів, у зв'язку зі зміною найменування, а саме: ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛІМА" на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛІМА".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос