Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об аннулировании копии лицензии на осуществление профессиональной деятельности на фондовом рынке

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 30.08.2010 № 1029

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 30 серпня 2010 року N 1029

Про анулювання копії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та до документів, поданих до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на анулювання копії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів, відповідно до Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види діяльності на фондовому ринку, затверджених рішенням Комісії від 23.06.2006 за N 432 (зі змінами), наказую:

1 Анулювати копію ліцензії серії АВ N 483644 від 04.09.2009 р., видану ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "АКЦІОНЕРНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ ПРОМИСЛОВО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК" (01001, м. Київ, пров. Шевченка, 12; ідентифікаційний код юридичної особи 00039002) на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів (ведення особових рахунків окремих зареєстрованих у системі реєстрів осіб) Філією Відділення ПАТ Промінвестбанк в м. Нікополь Дніпропетровської області".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос