Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О делегировании полномочий относительно замены или отказа в замене свидетельства (свидетельств) о регистрации выпуска (выпусков) эмиссионных ценных бумаг в связи с изменением наименования акционерного общества

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 02.03.2010 № 244
Утратил силу

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 2 березня 2010 року N 244

Про делегування повноважень щодо заміни або відмови у заміні свідоцтва (свідоцтв) про реєстрацію випуску (випусків) емісійних цінних паперів у зв'язку зі зміною найменування акціонерного товариства

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 від 3 вересня 2013 року N 1710)

Відповідно до статей 6, 7 та 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" та Положення про порядок заміни свідоцтва (свідоцтв) про реєстрацію випуску (випусків) емісійних цінних паперів у зв'язку зі зміною найменування акціонерного товариства, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.12.2009 р. N 1638 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 09.02.2010 р. за N 145/17440, Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Уповноважити центральний апарат Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) та її територіальні органи відповідно до вимог Положення про порядок заміни свідоцтва (свідоцтв) про реєстрацію випуску (випусків) емісійних цінних паперів у зв'язку зі зміною найменування акціонерного товариства, затвердженого рішенням Комісії від 30.12.2009 р. N 1638 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 09.02.2010 р. за N 145/17440 (далі - Положення), здійснювати заміну або надавати відмову у заміні свідоцтва (свідоцтв) про реєстрацію випуску (випусків) емісійних цінних паперів у зв'язку зі зміною найменування акціонерного товариства.

2. Установити, що рішення про заміну або відмову у заміні свідоцтва (свідоцтв) про реєстрацію випуску (випусків) емісійних цінних паперів у зв'язку зі зміною найменування акціонерного товариства відповідно до вимог Положення приймаються Комісією, департаментом корпоративних відносин Комісії та її територіальними органами, які відповідно до повноважень, установлених Комісією, зареєстрували випуск (випуски) емісійних цінних паперів акціонерного товариства та видали свідоцтво (свідоцтва) про реєстрацію випуску (випусків) емісійних цінних паперів, яке (які) підлягає (підлягають) заміні у зв'язку зі зміною найменування акціонерного товариства.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос