Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого недиверсифицированного венчурного инвестиционного фонда закрытого типа "УКРАЇНСЬКИЙ ОПТІМУМ" ООО "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "УКРАЇНСЬКІ ФОНДИ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 16.09.2009 № 1070

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 16 вересня 2009 року N 1070

Про відповідність пайового недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду закритого типу "УКРАЇНСЬКИЙ ОПТІМУМ" ТОВ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "УКРАЇНСЬКІ ФОНДИ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "УКРАЇНСЬКІ ФОНДИ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий недиверсифікований венчурний інвестиційний фонд закритого типу "УКРАЇНСЬКИЙ ОПТІМУМ" (код за ЄДРІСІ 2331308) ТОВ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "УКРАЇНСЬКІ ФОНДИ" (03151, м. Київ, вул. Ушинського, буд. 40, ліцензія АВ N 440469 від 19.12.2008 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос