Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого венчурного инвестиционного фонда "Кредит Інвест" недиверсифицированного вида закрытого типа ООО "Компанія з управління активами "Капітал СМ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 16.09.2009 № 1069

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 16 вересня 2009 року N 1069

Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду "Кредит Інвест" недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ "Компанія з управління активами "Капітал СМ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "Капітал СМ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий венчурний інвестиційний фонд "Кредит Інвест" недиверсифікованого виду закритого типу (код за ЄДРІСІ 2331335) ТОВ "Компанія з управління активами "Капітал СМ" (36003, м. Полтава, майдан Незалежності, буд. 20, ліцензія АВ N 430319 від 01.10.2008 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос