Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О переоформлении лицензии на осуществление профессиональной деятельности на фондовом рынке

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Приказ от 11.09.2009 № 720

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 11 вересня 2009 року N 720

Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "СІТІ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ" до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку у зв'язку зі зміною місцезнаходження та найменування професійного учасника, відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 р. N 341 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 24.07.2006 р. за N 864/12738 (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Переоформити ліцензію, видану ТОВ "Компанія з управління активами "СІТІ ЕССЕТС МЕНЕДЖМЕНТ" серії АВ N 430267 від 03.09.2008 року на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) на підставі документів щодо переоформлення, у зв'язку зі зміною місцезнаходження, а саме: 03150, місто Київ, вулиця Анрі Барбюса, будинок 40, кімната 9 на 01042, місто Київ, вулиця Перспективна, будинок 3 та найменування, а саме: ТОВ "Компанія з управління активами "СІТІ ЕССЕТС МЕНЕДЖМЕНТ" на ТОВ "Компанія з управління активами "СІТІ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ" (ідентифікаційний код юридичної особи 36018501).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос