Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О несоответствии интервального паевого диверсифицированного инвестиционного фонда "РОДОВІД КАПІТАЛ" ОАО "Компанія з управління активами та Адміністрування пенсійних фондів "МИР" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 21.01.2009 № 36

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 21 січня 2009 року N 36

Про невідповідність інтервального пайового диверсифікованого інвестиційного фонду "РОДОВІД КАПІТАЛ" ВАТ "Компанія з управління активами та Адміністрування пенсійних фондів "МИР" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ВАТ "Компанія з управління активами та Адміністрування пенсійних фондів "МИР", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати інтервальний пайовий диверсифікований інвестиційний фонд "РОДОВІД КАПІТАЛ" (код за ЄДРІСІ 2211094) ВАТ "Компанія з управління активами та Адміністрування пенсійних фондів "МИР" (01010, м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 1, ліцензія АВ N 318441 від 22.06.2007 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) таким, що не відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос