Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О несоответствии паевого инвестиционного фонда "Чайкаінвестбуд" закрытого недиверсифицированного венчурного ООО "Компанія з управління активами "НІКА-ІНВЕСТ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 21.01.2009 № 35

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 21 січня 2009 року N 35

Про невідповідність пайового інвестиційного фонду "Чайкаінвестбуд" закритого недиверсифікованого венчурного ТОВ "Компанія з управління активами "НІКА-ІНВЕСТ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "НІКА-ІНВЕСТ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий інвестиційний фонд "Чайкаінвестбуд" закритий недиверсифікований венчурний (код за ЄДРІСІ 2331084) ТОВ "Компанія з управління активами "НІКА-ІНВЕСТ" (01033, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 31, ліцензія АВ N 318265 від 03.05.2007 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) таким, що не відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос