Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О несоответствии закрытого недиверсифицированного венчурного паевого инвестиционного фонда "БУДІНВЕСТ" ООО "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "СТАНДАРТ ІНВЕСТ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 21.01.2009 № 32

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 21 січня 2009 року N 32

Про невідповідність закритого недиверсифікованого венчурного пайового інвестиційного фонду "БУДІНВЕСТ" ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "СТАНДАРТ ІНВЕСТ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "СТАНДАРТ ІНВЕСТ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати закритий недиверсифікований венчурний пайовий інвестиційний фонд "БУДІНВЕСТ" (код за ЄДРІСІ 2331083) ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "СТАНДАРТ ІНВЕСТ" (02099, м. Київ, вул. Бориспільська, буд. 9, ліцензія АВ N 397925 від 25.04.2008 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)) таким, що не відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос