Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О несоответствии паевого венчурного инвестиционного фонда недиверсифицированного вида закрытого типа "Стандарт" ООО "Компанія з управління активами "Дніпровський інвестор" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 21.01.2009 № 31

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 21 січня 2009 року N 31

Про невідповідність пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу "Стандарт" ТОВ "Компанія з управління активами "Дніпровський інвестор" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "Дніпровський інвестор", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий венчурний інвестиційний фонд недиверсифікованого виду закритого типу "Стандарт" (код за ЄДРІСІ 233838) ТОВ "Компанія з управління активами "Дніпровський інвестор" (01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, буд. 51-б, прим. 42, кім. N 3, ліцензія АВ N 393927 від 20.02.2008 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)) таким, що не відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос