Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого венчурного недиверсифицированного закрытого инвестиционного фонда "ТЕМ-1" ООО "Компанія з управління активами "Траст Ессет Менеджмент" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 21.01.2009 № 30

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 21 січня 2009 року N 30

Про відповідність пайового венчурного недиверсифікованого закритого інвестиційного фонду "ТЕМ-1" ТОВ "Компанія з управління активами "Траст Ессет Менеджмент" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "Траст Ессет Менеджмент", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий венчурний недиверсифікований закритий інвестиційний фонд "ТЕМ-1" (код за ЄДРІСІ 2331085) ТОВ "Компанія з управління активами "Траст Ессет Менеджмент" (01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 34, ліцензія АВ N 393897 від 08.02.2008 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос