Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии закрытого диверсифицированного паевого инвестиционного фонда "Гарантовані інвестиції" ООО "Компанія з управління активами "ФІНАНСОВИЙ АКТИВ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 21.01.2009 № 29

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 21 січня 2009 року N 29

Про відповідність закритого диверсифікованого пайового інвестиційного фонду "Гарантовані інвестиції" ТОВ "Компанія з управління активами "ФІНАНСОВИЙ АКТИВ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "ФІНАНСОВИЙ АКТИВ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати закритий диверсифікований пайовий інвестиційний фонд "Гарантовані інвестиції" (код за ЄДРІСІ 2311248) ТОВ "Компанія з управління активами "ФІНАНСОВИЙ АКТИВ" (03062, м. Київ, вул. Естонська, буд. 120, ліцензія АВ N 416757 від 20.06.2008 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос