Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого закрытого недиверсифицированного венчурного инвестиционного фонда "Укрм'ясо-Північ" ООО "Компанія з управління активами "УКРМ'ЯСО-ІНВЕСТ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 24.09.2008 № 1047

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 24 вересня 2008 року N 1047

Про відповідність пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду "Укрм'ясо-Північ" ТОВ "Компанія з управління активами "УКРМ'ЯСО-ІНВЕСТ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "УКРМ'ЯСО-ІНВЕСТ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий закритий недиверсифікований венчурний інвестиційний фонд "Укрм'ясо-Північ" (код за ЄДРІСІ 233949) ТОВ "Компанія з управління активами "УКРМ'ЯСО-ІНВЕСТ" (03150, м. Київ, вулиця Щорса, будинок 7/9, кімната 601, ліцензія АВ N 389668 від 28.12.2008 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос