Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого закрытого недиверсифицированного венчурного инвестиционного фонда "Євротранс-Захід" ООО "Компанія з управління активами "ЄВРОТРАНС-ІНВЕСТ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 24.09.2008 № 1038

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 24 вересня 2008 року N 1038

Про відповідність пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду "Євротранс-Захід" ТОВ "Компанія з управління активами "ЄВРОТРАНС-ІНВЕСТ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ 

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами "ЄВРОТРАНС-ІНВЕСТ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий закритий недиверсифікований венчурний інвестиційний фонд "Євротранс-Захід" (код за ЄДРІСІ 233947) ТОВ "Компанія з управління активами "ЄВРОТРАНС-ІНВЕСТ" (03150, м. Київ, вулиця Щорса, будинок 7/9, кімната 602, ліцензія АВ N 389665 від 26.12.2008 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос