Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии ЗАКРЫТОГО ПАЕВОГО НЕДИВЕРСИФИЦИРОВАННОГО ВЕНЧУРНОГО ИНВЕСТИЦИОННОГО ФОНДА "ЕКТ Private Equity Fund I" ООО "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ТЕКТ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 24.09.2008 № 1035

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 24 вересня 2008 року N 1035

Про відповідність ЗАКРИТОГО ПАЙОВОГО НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВЕНЧУРНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ТЕКТ Private Equity Fund I" ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ТЕКТ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ТЕКТ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати ЗАКРИТИЙ ПАЙОВИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "ТЕКТ Private Equity Fund I" (код за ЄДРІСІ 233935) ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ТЕКТ" (03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, буд. 64, ліцензія АВ N 416689 від 27.05.2008 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) таким, що відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос