Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О соответствии паевого венчурного инвестиционного фонда "Спринт" недиверсифицированного вида закрытого типа ООО "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "Фондова перспектива" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 24.09.2008 № 1034

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 24 вересня 2008 року N 1034

Про відповідність пайового венчурного інвестиційного фонду "Спринт" недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "Фондова перспектива" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами) та на підставі постанови Окружного адміністративного суду міста Києва N 7/84 від 25.01.2008 р., Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Скасувати рішення Комісії N 1179 від 05.06.2007 р. "Про невідповідність пайового венчурного інвестиційного фонду "Спринт" недиверсифікованого виду закритого типу ТОВ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "Фондова перспектива" щодо мінімального обсягу активів ІСІ".

2. Скасувати рішення Комісії N 1378 від 25.06.2007 р. "Про визнання випуску інвестиційних сертифікатів ТОВ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "Фондова перспектива" (пайовий венчурний інвестиційний фонд "Спринт" недиверсифікованого виду закритого типу) таким, що не відбувся, та скасування реєстрації фонду в Єдиному державному реєстрі інститутів спільного інвестування".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос