Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О несоответствии паевого недиверсифицированного венчурного инвестиционного фонда закрытого типа "ГАРАНТОВАНИЙ ПРИБУТОК: ІНВЕСТИЦІЇ У ЗЕМЛЮ" ЗАО "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "Бі Ай Ем" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 24.09.2008 № 1024

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 24 вересня 2008 року N 1024

Про невідповідність пайового недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду закритого типу "ГАРАНТОВАНИЙ ПРИБУТОК: ІНВЕСТИЦІЇ У ЗЕМЛЮ" ЗАТ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "Бі Ай Ем" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ЗАТ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "Бі Ай Ем", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати пайовий недиверсифікований венчурний інвестиційний фонд закритого типу "ГАРАНТОВАНИЙ ПРИБУТОК: ІНВЕСТИЦІЇ У ЗЕМЛЮ" (код за ЄДРІСІ 233639) ЗАТ "Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів "Бі Ай Ем" (04112, м. Київ, вул. Оранжерейна, 3, ліцензія АВ N 318101 від 05.03.2007 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) таким, що не відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос