Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О несоответствии закрытого венчурного недиверсифицированного паевого инвестиционного фонда "Олімпік Парк Капітал" ООО "Компанія з управління активами - Адміністратор пенсійних фондів "Дельта - Капітал" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 24.09.2008 № 1021

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 24 вересня 2008 року N 1021

Про невідповідність закритого венчурного недиверсифікованого пайового інвестиційного фонду "Олімпік Парк Капітал" ТОВ "Компанія з управління активами - Адміністратор пенсійних фондів "Дельта - Капітал" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), на підставі проведеної позапланової перевірки провадження діяльності на ринку цінних паперів ВАТ "Холдингова компанія "Укрвагонбуд" та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "Компанія з управління активами - Адміністратор пенсійних фондів "Дельта - Капітал", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати закритий венчурний недиверсифікований пайовий інвестиційний фонд "Олімпік Парк Капітал" (код за ЄДРІСІ 233756) ТОВ "Компанія з управління активами - Адміністратор пенсійних фондів "Дельта - Капітал" (04071, м. Київ, вул. Щекавицька, буд. 30/39, офіс 24, ліцензія АВ N 376847 від 02.11.2007 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)) таким, що не відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос