Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О несоответствии закрытого недиверсифицированного венчурного паевого инвестиционного фонда "Авераж-А" ООО "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ГРІ" относительно минимального объема активов ИСИ

Государственная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку
Решение от 24.09.2008 № 1019

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 24 вересня 2008 року N 1019

Про невідповідність закритого недиверсифікованого венчурного пайового інвестиційного фонду "Авераж-А" ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ГРІ" щодо мінімального обсягу активів ІСІ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)", п. 2.8 Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів ІСІ, затвердженого рішенням Комісії від 09.01.2003 N 3 (зі змінами), та на підставі звіту про результати розміщення цінних паперів ІСІ, наданого ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ГРІ", Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Визнати закритий недиверсифікований венчурний пайовий інвестиційний фонд "Авераж-А" (код за ЄДРІСІ 233739) ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ГРІ" (61002, м. Харків, вул. Чернишевська, буд. 26, ліцензія АВ N 318463 від 02.07.2007 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами)) таким, що не відповідає вимогам щодо мінімального обсягу активів ІСІ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос